Duyurular

 

 
Adalet meslek yüksekokulundan mezun olanlara büyük şans

Adalet meslek yüksekokulundan mezun olanlara büyük şans

Adalet meslek yüksekokulundan mezun olanlara büyük şans!

            Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığının Kosova İliria Kraliyet Üniversitesi ile yaptığı anlaşma sayesin de ülkemizde adalet meslek yüksek okulu 2 yıllık mezunlarına lisans programı başlatılacak.

 İliria Kraliyet Üniversitesi  2000 yılında eğitim öğretime başlamıştır ve Kosova’nın başkentin de bulunan üniversite Kosova’nın ilk özel üniversitesi olma özelliği taşır.

Eğitim kalitesi Avrupa standartlarına sahip olan bu üniversite çok sayıda yabancı öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır.

Kraliyet unvanına sahip üniversiteye kraliyet amblemini kullanma yetkisini Majesteleri Kral I. Leka vermiştir.üniversitenin gerçekleştirdiği ve hizmetler verdiği eğitim sayesinde kraliyet unvanına sahip olmayı başaran üniversite eğitim kalitesi ile göz doldurmaktadır.

 İliria Kraliyet Üniversitesi Avrupa standartların da Avrupa mükemmellik ödülünü almaya hak kazanan sınırlı kurumlardan biridir.

 Ülkemiz de 2 yıllık adalet meslek yüksek okulu mezunları için başlatılacak olan bu program sayesin de İliria Kraliyet Üniversitesi tarafından belirlenen farklı dersler sayesin de 2 yıllık almış oldukları eğitimi 4 yıllık hukuk lisans eğitimine tamamlamaları sağlanacaktır.

Adalet meslek yüksek okulu mezunları için lisans tamamlama programında ki bu şans sadece Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı aracılığı ile kayıt yaptıran öğrenciler için geçerli olacaktır. bu fırsatı kaçırmak istemiyor iseniz kayıt için gerekli olan belgelerinizi hazırlayıp Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığında eğitim uzmanlarına başvuru yapınız.

Kayıt için; lisans tamamlama için başvuru yapacak olan öğrenciler. Kayıt için istenilen belgelerin yanı sıra aşağıda belirtilen belgeleri de tamamlamaları gerekmektedir.

·         Mezun olunan meslek yüksek okulundan alınan transkript belgesi ( apostil mühürlü )

·         Mezun olunan okuldan alınan diplomanın orijinali   ( noter tasdikli ve apostil mühürlü )

Lisans tamamlama için İliria Kraliyet Üniversitesi yıllık ücreti 1800 Euro dur.

Lisans tamamlama için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız yurt genelin de bulunan Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerine gelerek uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

 


YÖK TANINIRLIK BELGESİ
 


 

     Hit : 8025


Kosova Eğitim Danışmanlığı - Kosova Üniversiteleri
İSTANBUL CAD. NO:21 KAT:2 DAİRE 2 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0 212 570 00 34 ( Pbx ) GSM : 0546 570 0034
E-Mail : info@kosovaegitim.org - Web www.kosovaegitim.org
Makedonya Üniversiteleri Malta Dil Okulları